MUDr. Eva Křečková
Praktický lékař pro dospělé

Ordinace přestěhována do nových prostor:
Dobrovského 28 (roh Ovenecké a Dobrovského, zelený dům).
Praktický lékař pro dospělé
Dobrovského 28
170 00 Praha 7
  Tel.: 233 373 645

ordinace@pragmed.cz
V případě, že se nám nedovoláte napište e-mail.
Ordinační doba

O nemocech
Věděli jste?
Vyhledat:  
Nalezeno 13 záznamů z celkového počtu 13, zobrazeny 1. - 10.
[ 1 ]  2 
Křečové žíly
Křečové žíly, varixy nebo žilní městky jsou vakovitě rozšířené žíly, především na dolních končetinách. Typicky se projevují zvýšenou modrou žilní kresbou pod kůží a nevzhlednými uzly v místech průběhu žil.

Bolesti zad
Aspoň jednou za život trpí bolestmi zad až čtyři lidé z pěti. Čím dál častěji se navíc vyskytují bolesti zad u dětí. Takto vysoký výskyt a nárůst tohoto onemocnění je podmíněn především nevhodným životním stylem.

Bronchiální, neboli průduškové astma
Bronchiální, neboli průduškové astma (latinsky asthma bronchiale) je chronické zánětlivé onemocnění dýchacích cest. Typicky se projevuje záchvaty dušnosti s intervaly normálního dýchání.

Cévní mozková příhoda
Cévní mozková příhoda (CMP), mrtvice nebo iktus, je postižení mozkové tkáně vyvolané nedostatečným přítokem krve (ischémií) nebo prasknutím cévy a krvácením. Typicky se projevuje poruchou řeči, ochrnutím, nebo bezvědomím.

Ischemická choroba dolních končetin
Ischemická choroba dolních končetin (ICHDK) je onemocnění tepen, při kterém dochází k nedostatečnému prokrvování dolních končetin. Typicky se projevuje pocitem studených nohou a bolestí lýtek při chůzi.

Infarkt myokardu
Infarkt myokardu je odumření části srdečního svalu. Vzniká jako následek přerušení přívodu krve vyživující Vaše srdce. Typicky se projevuje bolestí na hrudi, úzkostí a pocením.

Ateroskleróza
Ateroskleróza, neboli „kornatění tepen“ je degenerativní onemocnění cév. Způsobuje ji ukládání tukových látek a vápníku do jejich stěny.

Hypertenze
Hypertenze je označení pro vysoký krevní tlak. Jeho počáteční stádia probíhají bez jakýchkoli projevů. ..

Artróza
Artróza, lidově „revma“, je degenerativní onemocnění kloubů. V pokročilých stádiích se typicky projevuje bolestí při pohybu...

Štítná žláza
Historie
Lékaři ve starověké Číně se zabývali nemocemi štítné žlázy již v 17.století před naším letopočtem. K léčení strumy používali popel z mořských hub...

Chcete vidět, co Vás čeká?
Poodhalíme Vám roušku medicínského tajemství. V naší fotogalerii můžete vidět vše od našeho vybavení přes Vaše vyšetření až po léčbu Vašeho problému.